Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ JANOVICE B : TJ BESKYD LÍŠTNÁ

V sobotu nás čekal zápas v Janovicích, a protože jsme byli požádání domácím mužstvem o předehrání, nastoupili jsme od 10 hodin k zápasu. I přes upozornění Zbyška, že Janovice postaví to nejlepší co zde hraje, nedal jsem si říct a přistoupil jsem na předehrání. Mé argumenty, jako, že jestli chceme postoupit, musíme porazit i mužstva v té nejsilnější sestavě, se nakonec ukázaly jako naivní. Chtě, nechtě musím říct, že naše družstvo se ani zdaleka nevyrovná mužstvům, jaké proti nám postavily Janovice. Bylo to pro mne špatné probuzení z krásného snu. Konečně jsem pochopil, že pouze s 1-ním, byť špičkovým hráčem se postoupit nedá. Jestli se ke Zbyškovi nepřidá zbytek, je to pouze o štěstí a my ho v dosavadní sezóně měli až až. Po úvodních čtyřhrách byl stav 1 : 1 a zatím nic nenasvědčovalo co bude následovat. Kvalitní a koncentrovaný soupeř do nás od začátku bušil a my se zmohli pouze na chabé odpovědi v podání Zbyška a Milana. Navíc v polovině utkání jsme neunesli ZASLOUŽENOU porážku a začali jsme soupeři vyčítat podání z ruky a něco v tom smyslu, že my jsme Ti, kdo přistoupil na předehrávku a ONI se k nám chovají nezdvořile. Poprvé co hraji za Beskyd stolní tenis, jsem se za naše mužstvo styděl. Už bych se nikdy nechtěl něčeho takového účastnit. Co víc napsat k zápasu, který jsme ostudně, ale zcela zaslouženě prohráli 14:4 !!!!!!!! Snad jen body : ZBYŠEK 2 ; MILAN 1 . VAŠEK ani ALEŠ nebodovali. Nevím, zda si jde ze zápasu vzít nějaká pozitiva, dnes nám soupeř ukázal, jak je důležité mít dobře a vyrovnaně postavený team. My ho zatím nemáme. Byli jsme už hodně vysoko a z velké výšky jsou i tvrdé pády, ten náš hodně bolel. Naším dalším soupeřem budou v úterý od 14 hodin hráči Lomné. Snad se ukážeme v lepším světle, i když nám bude chybět Milan, který měl nehodu a nenastoupí. Všichni mu přejeme brzké uzdravení a těšíme se na něj u modrého stolu. Dnešní neradostné psaní je u konce, zbývá jen ještě jednou poblahopřát soupeři k jejich fantastikému výkonu. Gratulujeme - hráči TJ Beskyd. Ať se všem daří. Aleš